مریم کتابی

جواد ملکی طنین دلنواز
جواد ملکی
خرداد 27, 1399
نت با تیر مژگان میزنی طنین دلنواز
با تیر مژگان میزنی
خرداد 27, 1399

آموزش موسیقی پاپ کلاسیک و سنتی

ایشان در سال ۸۸ شروع به نواختن فلوت نزد بهار احسانی و پس از آن پویان فرزین و آذین موحد نمودند و تا کنون به نوازندگی و تدریس فلوت مشغول هستند.
مریم کتابی متولد ۱۳۶۸ تهران. فراگیری پیانو را در سن پنج سالگی نزد مادرش آغاز کرد و تا سن ۱۱ سالگی به نوازندگی پیانوپرداخت و در کنار آن به عنوان خواننده‌ی کر در گروه نیایش به اجرای کنسرت‌هایی در نیشابور و مشهد پرداخت. بعد از آن  شروع به آموختن دف نزد حمید سمقانی و بعد  نزد کامبیز محیط مافی کرد. در سال ۸۸ شروع به نواختن فلوت نزد بهار احسانی و پس از آن پویان فرزین و آذین موحد کرد و تا کنون به نوازدگی و تدریس فلوت مشغول است. او در مستر کلاس‌های دکتر آذین موحد و دکتر کوشیار شاهرودی و همچنین سمینار فلوت شرکت کرد. مدرک آموزش موسیقی کودک را از آموزشگاه ارف مسعود نظر گرفته است و مدرک مربیگری کودک را از موسسه‌ی پژوهشی کودکان دنیا گرفته  و مدتی با این موسسه در زمینه برگذاری کارگاه‌های موسیقی کودک همکاری داشته است. در هنرکده‌ی آبان و تاش کارگاه‌های موسیقی کودک برگذار کرده  و به مدت دو سال در آموزشگاه موسیقی بیان در نیشابور به تدریس موسیقی کودک و فلوت مشغول بود.
او دو رسیتال فلوت و پیانو در تهران و نیشابور برگذار کرد و با کوارتت ری‌را به اجرای کنسرت پرداخت و هم اکنون با آنسابل‌های کلاسیک همکاری میکند.